Nadpis
 

Vítejte na stránkách ambulance praktického lékaře

MUDr. Otakar Ach-Hübner

ambulance praktického a závodního lékaře

Mendlovo náměstí 17, 3.p.
603 00 Brno

Telefon: 544 525 335


Vážení pacienti,
veškeré informace budou jen na stránkách www.ach-hubner.cz. Na úterý nebo čtvrtek a je třeba se online objednat na volný termín.

 • Pro vystavení posudku v rámci pracovně-lékařské prohlídky je nezbytností samotatná žádanka od zaměstnavatele a solidní výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktika.

  Pro vystavení posudku o zdravotním stavu zahraničním studentům je nezbytný rovněž dostatečný výpis ze zdravotní dokumentace od svého lékaře z mateřské země v anglickém či československém jazyce. Též bude potřeba žadatele-samoplátce odeslat do laboratoře na vyšetření biochemických a hematologických testů i rentgenu plic, máme-li se vyjadřovat k případné tuberkulóze a dalším nemocem.

  Cizí i české pacienty zajímající se o vyšetření sexuálně přenosných chorob odkazujeme na smluvní laboratoř SYNLAB, Údolní 18 (či jinou akreditovanou), kde si jako samoplátci mohou nechat vyšetřit protilátky na různé STD. Musi pak složit zálohu odpovídající cenám vyšetření.

   

   

 • Jsme smluvními partnery téměř všech etablovaných zdravotních pojišťoven pro české klienty, tj. VZP, VoZP,OZP, ČZP, ZPMV, RBP.

  Nejsme ve vztahu s PVZP Praha 7 pro cizince, ani Ergo, Maxima, Uniqua či Slavia. Pro studenty z EU je zde NUTNÉ být zaregistrován na VZP jako druh pojištění 4 - nepravidelná nezbytná péče či u jiné hodnověrné pojišťovny -ZPMV. Pacienti bez potřebných dokladů budou ošetřeni jako SAMOPLÁTCI, hradící péči hotově (bankomat Mendlovo náměstí u hypermarketu Albert).

  V buděvě VZP -Benešova 10 kontaktuje prosím paní Sendlerovou v 1.patře či slečnu Černou.

 • V ponděllí 10. prosince ráno návštěva ve Slatině, lékař se trochu opozdí, eestra přítomna.

 • Kdo z mladých lékařú majících zájem o přípravu k atestaci ze všeobecného lékařství na našem či podobném školícím pracovišti, nechť nás zavčas kontaktuje stran požadavku na Rezidenční místo v roce 2019.

 • V předvánočním týdnu 17-21.12. bude lékař pracovat bez sestry, sbírající síly na vánoční+novoroční služby v UN, která nás za naši účasti zastoupí o svátcích. Ve čt.27.prosince o naší dovolené bude o patro níže pro akutní pacienty přítomna dr.Mihulová -MEDIPRAKT BRNO, ODPOL. ordinace 13-...

  Vzhledem ke značné vytíženosti samotného lékaře nebude možné vyřizovat telefonické žádosti a dotahy, pouze v mini-rozsahu. děkuji za pochopení a včasné vyžádání léčiv již tento týden. Postní den 12.12. pro lékaře, zvažte a ev. redukujme příjem energie.Nepřítomnost/Current absence:
 • 27.12.2018 po noční sváteční službě dovolená čtvrtek, ordinace pak v pátek 28., poslední ordinační den 31.prosince do 15hod. Zástup večer na LSPP v UN či na Starém Brně.