Nadpis
 

Vítejte na stránkách ambulance praktického lékaře

MUDr. Otakar Ach-Hübner

ambulance praktického a závodního lékaře

Mendlovo náměstí 17, 3.p.
603 00 Brno

Telefon: 544 525 335


Vážení pacienti,
veškeré informace budou jen na stránkách www.ach-hubner.cz. Na úterý nebo čtvrtek a je třeba se online objednat na volný termín.

 • Pro vystavení posudku v rámci pracovně-lékařské prohlídky je nezbytností samotatná žádanka od zaměstnavatele a solidní výpis ze zdravotní dokumentace od registrujícího praktika.

  Pro vystavení posudku o zdravotním stavu zahraničním studentům je nezbytný rovněž dostatečný výpis ze zdravotní dokumentace od svého lékaře z mateřské země v anglickém či československém jazyce. Též bude potřeba žadatele-samoplátce odeslat do laboratoře na vyšetření biochemických a hematologických testů i rentgenu plic, máme-li se vyjadřovat k případné tuberkulóze a dalším nemocem.

  Cizí i české pacienty zajímající se o vyšetření sexuálně přenosných chorob odkazujeme na smluvní laboratoř SYNLAB, Údolní 18 (či jinou akreditovanou), kde si jako samoplátci mohou nechat vyšetřit protilátky na různé STD. Musi pak složit zálohu odpovídající cenám vyšetření.

   

   

 • Jsme smluvními partnery téměř všech etablovaných zdravotních pojišťoven pro české klienty, tj. VZP, VoZP,OZP, ČZP, ZPMV, RBP.

  Nejsme ve vztahu s PVZP Praha 7 pro cizince, ani Ergo, Maxima, Uniqua či Slavia. Pro studenty z EU je zde NUTNÉ být zaregistrován na VZP jako druh pojištění 4 - nepravidelná nezbytná péče či u jiné hodnověrné pojišťovny -ZPMV. Pacienti bez potřebných dokladů budou ošetřeni jako SAMOPLÁTCI, hradící péči hotově (bankomat Mendlovo náměstí u hypermarketu Albert).

  V buděvě VZP -Benešova 10 kontaktuje prosím paní Sendlerovou v 1.patře či slečnu Černou.

 • Postní den, tj. omezení příjmu stravy na maximálně 1/3 denní energetické dávky vždy 12. běžného měsíce - tj. 12. prosince.... 12. ledna ....

  Spořivé buňky jsou na to za 3000 let zvyklé a hlady nezahyneme.

 • O dovolené 12.-16.března nás zastoupí dr.Mihulová v Mediprakt ve 2.patře, část dalšího týdne 19-21.3. my zastoupíme dr.Mihulovou, avšak kromě 22.- 23. března, kdy je lékař zaregistrován na V. Kongres praktiků v Olomouci čt-pá, zástup na Starém Brně míníme zajistit. Na 22.3. tedy nebude možno se objednat a ordinace do pátku bude uzavřena.

 • Po nočních či víkendových službách na LSPP v ÚNB 2 - 7 - 21.2. bude pozornost lékaře dotčena 36 hod. pracovním nasazením.

 • Noční či sobotní služby v UNB: 3 - 8 - asi 20. března či jiný den. Další den útlum---

  V plánu účast na Brněnském geriatrickém dni v kinosále FN Brno ve středu 28. března, zástup zkusíme na Starém Brně na Křídlovické 19b.Nepřítomnost/Current absence:
 • 11.3.2018 - 17.3.2018 zástup kolegy na Starém Brně upřesníme, tj. nebudu sloužit aní víkendy na LSPP.
Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace